JN1AS10ML1-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JN1AS10ML1-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JN1AS10ML1-R
Producent / Mærke: JAE Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Dataark: 1.JN1AS10ML1-R.pdf2.JN1AS10ML1-R.pdf3.JN1AS10ML1-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for JN1AS10ML1-R
Varenummer JN1AS10ML1-R Fabrikant JAE Electronics, Inc.
Beskrivelse CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17061 pcs Datablad 1.JN1AS10ML1-R.pdf2.JN1AS10ML1-R.pdf3.JN1AS10ML1-R.pdf
Spændingsbedømmelse 200VAC Afslutning Solder Cup
Afskærmning - Shell Størrelse, MIL -
Shell Størrelse - Indsæt S Shell Materiale Synthetic Resin
Shell Finish - Serie JN1
Emballage Bulk Andre navne 670-2028
JN1AS10ML1R
Orientering N (Normal) Driftstemperatur -20°C ~ 125°C
Antal positioner 10 Monteringstype Panel Mount
Monteringsfunktion Flange Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Indsæt materiale Synthetic Resin Ingress Protection -
Funktioner - Fastgørelsestype Push-Twist
Detaljeret beskrivelse 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Nuværende vurdering 3A
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontakt Afslut tykkelse - Parring 3.90µin (0.099µm)
Kontakt Afslut - Parring Gold Tilslutningstype Receptacle, Male Pins
Farve Black Kabelåbning 0.472" (12.00mm)