ZFS-85000HD-R
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
ZFS-85000HD-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ZFS-85000HD-R
Producent / Mærke: JKL Components Corporation
Produkt beskrivelse LED FLEX RIBBON RED 12V
Dataark: 1.ZFS-85000HD-R.pdf2.ZFS-85000HD-R.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 839 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 839 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for ZFS-85000HD-R
Varenummer ZFS-85000HD-R Fabrikant JKL Components Corporation
Beskrivelse LED FLEX RIBBON RED 12V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 839 pcs Datablad 1.ZFS-85000HD-R.pdf2.ZFS-85000HD-R.pdf
Bølgelængde 626nm Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 12V
Synsvinkel 120° Type LED Engine
Temperatur - Test 25°C Størrelse / Dimension 5000.00mm L x 8.00mm W
Serie - Emballage -
Andre navne 289-1191
ZFS85000HDR
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Current - Test 35 lm/W Lysemitterende overflade (LES) -
Objektiv type Flat Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde 2.50mm Flux @ Nuværende / Temperatur - Test 1820 lm (Typ)
Nuværende - Test 4.4A Nuværende - Max 4.4A