ASVMSVF14K305
JSTJST
ASVMSVF14K305 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASVMSVF14K305
Producent / Mærke: JST
Produkt beskrivelse SVM-61T-P2.0 TO SVF-61T-P2.0 12"
Dataark: ASVMSVF14K305.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ASVMSVF14K305
Varenummer ASVMSVF14K305 Fabrikant JST
Beskrivelse SVM-61T-P2.0 TO SVF-61T-P2.0 12" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 97026 pcs Datablad ASVMSVF14K305.pdf
Wire Gauge 14 AWG Serie VL
Andre navne 455-3116 Antal rækker 1
Antal ledere 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable
Længde 12.0" (304.8mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Black 14 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 12.0" (304.8mm) Kontakt Afslut tykkelse -