ASXAMSXAM22K152
JSTJST
ASXAMSXAM22K152 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASXAMSXAM22K152
Producent / Mærke: JST
Produkt beskrivelse JUMPER SXAM-01T-P0.6 X2 6"
Dataark: ASXAMSXAM22K152.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ASXAMSXAM22K152
Varenummer ASXAMSXAM22K152 Fabrikant JST
Beskrivelse JUMPER SXAM-01T-P0.6 X2 6" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 208521 pcs Datablad ASXAMSXAM22K152.pdf
Wire Gauge 22 AWG Serie XA
Andre navne 455-3097 Antal rækker 1
Antal ledere 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable
Længde 6.00" (152.40mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 6.00" (152.40mm) Kontakt Afslut tykkelse -