ASYMSYM16K51
JSTJST
ASYMSYM16K51 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ASYMSYM16K51
Producent / Mærke: JST
Produkt beskrivelse JUMPER SYM-41T-P0.5A X2 2"
Dataark: 1.ASYMSYM16K51.pdf2.ASYMSYM16K51.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ASYMSYM16K51
Varenummer ASYMSYM16K51 Fabrikant JST
Beskrivelse JUMPER SYM-41T-P0.5A X2 2" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 191462 pcs Datablad 1.ASYMSYM16K51.pdf2.ASYMSYM16K51.pdf
Wire Gauge 16 AWG Serie -
Andre navne 455-3197 Antal rækker 1
Antal ledere 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Længde 2.00" (50.80mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Black 16 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 2.00" (50.80mm) Kontakt Afslut tykkelse -