KSW28W-0100
Jonard ToolsJonard Tools
KSW28W-0100 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: KSW28W-0100
Producent / Mærke: Jonard Tools
Produkt beskrivelse WIRE 28AWG WHITE 100 FT CSW
Dataark: 1.KSW28W-0100.pdf2.KSW28W-0100.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for KSW28W-0100
Varenummer KSW28W-0100 Fabrikant Jonard Tools
Beskrivelse WIRE 28AWG WHITE 100 FT CSW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3550 pcs Datablad 1.KSW28W-0100.pdf2.KSW28W-0100.pdf
Wire Gauge 28 AWG Serie KSW
Vurderinger UL Style 1423 Emballage Roll
Driftstemperatur - Længde 100' (30.5m)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Jakkefarve White
Jakke (Isolering) Tykkelse - Jakke (Isolering) Materiale Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jakke (Isolering) Diameter 0.024" (0.61mm) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Wire Wrap 28 AWG White Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 100' (30.5m) Ledere Plating Silver
Dirigent Materiale Copper, Bare Lederdiameter 0.013" (0.32mm)