FLLD3130AMHT6
KEMETKEMET
FLLD3130AMHT6 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FLLD3130AMHT6
Producent / Mærke: KEMET
Produkt beskrivelse LINE FILTER 130A CHASS MNT
Dataark: FLLD3130AMHT6.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 286 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 286 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for FLLD3130AMHT6
Varenummer FLLD3130AMHT6 Fabrikant KEMET
Beskrivelse LINE FILTER 130A CHASS MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 286 pcs Datablad FLLD3130AMHT6.pdf
Spændingsvurdering DC - Spændingsvurdering AC (fase til fase) 530V
Spændingsvurdering AC (fase til jord / neutral) 305V Spændingsvurdering AC -
Afslutningsstil Terminal Block Serie FLLD3
Andre navne 399-14774 Driftstemperatur -25°C ~ 100°C
Monteringstype Chassis Mount Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
selvinduktion - Frekvens - Drift 50/60Hz
Filter type Three Phase (Delta) Nuværende 130A