L0806B150JSWST
KEMETKEMET
L0806B150JSWST Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: L0806B150JSWST
Producent / Mærke: KEMET
Produkt beskrivelse INDUCTORSIGNAL LINE 0806 15H 5%
Dataark: L0806B150JSWST.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for L0806B150JSWST
Varenummer L0806B150JSWST Fabrikant KEMET
Beskrivelse INDUCTORSIGNAL LINE 0806 15H 5% Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 834216 pcs Datablad L0806B150JSWST.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 0806 (2016 Metric) Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Afskærmning Unshielded Serie L-SWS
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 0806 (2016 Metric)
Andre navne 399-17751-2 Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.52MHz selvinduktion 15µH
Højde - Siddende (Max) 0.071" (1.80mm) Frekvens - Selvresonans 20MHz
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 15µH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 1.5 Ohm 0806 (2016 Metric)
DC-modstand (DCR) 1.5 Ohm Nuværende vurdering 190mA