7BP29219
Klein ToolsKlein Tools
7BP29219 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 7BP29219
Producent / Mærke: Klein Tools
Produkt beskrivelse BRASS PUNCH - 3/4'' (19 MM)
Dataark: 7BP29219.pdf
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for 7BP29219
Varenummer 7BP29219 Fabrikant Klein Tools
Beskrivelse BRASS PUNCH - 3/4'' (19 MM) Blyfri Status / RoHS Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Mængde Tilgængelig 1915 pcs Datablad 7BP29219.pdf
Vægt 1.5 lbs (680.4g) Type Parallel Pin Punch
Tip Diameter 0.75" (19.1mm) Akseldiameter 0.75" (19.1mm)
Serie - Andre navne 0-9264446944-2
Længde 11.50" (292.10mm) Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Detaljeret beskrivelse Parallel Pin Punch 0.75" (19.1mm) DIA X 11.50" (292.10mm) Length
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
7BP29232
7BP29232
producenter: Klein Tools
Beskrivelse: BRASS PUNCH - 1-1/4'' (32 MM)
På lager: 1071 pcs
Hent: 7BP29232.pdf
RFQ
23437
producenter: Wiha
Beskrivelse: PUNCH PIN HEAVY DUTY 18MM
På lager: 3737 pcs
Hent: 23437.pdf
RFQ
82279
producenter: Apex Tool Group
Beskrivelse: PNCH LNG TPR 5/32X 8-1/2X 1/2
Hent:
70-049G
70-049G
producenter: Apex Tool Group
Beskrivelse: PNCH PIN TL STL LNG 3/8 TIP
Hent:
Beskrivelse: PNCH SLD 3/32 BLK
producenter: Wiha
Beskrivelse: PUNCH PIN HEAVY DUTY 10MM