| Varenummer | KSSK125-1 | Fabrikant | Klein Tools |
|---|---|---|---|
| Mængde Tilgængelig | 999 pcs | Datablad | KSSK125-1.pdf |
| Type | Pulling Grip | Stil | Medium Duty |
| Serie | - | Andre navne | 0-9264447521-4 009264447521-4 09264447521-4 47521-4 |
| Mesh Type | Closed | Mesh længde | 16" |
| Materiale | Steel, Galvanized | Blyfri Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Øjetype | Offset | Detaljeret beskrivelse | Pulling Grip Medium Duty Offset 16" |
| Kabeldiameter | 1.25" ~ 1.49" (31.7mm ~ 37.8mm) | Brydstyrke | 800 lbs |