0603Y0250100GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0250100GFT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0603Y0250100GFT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0603
Dataark: 0603Y0250100GFT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
8000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 0603Y0250100GFT
Varenummer 0603Y0250100GFT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0603 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 175636 pcs Datablad 0603Y0250100GFT.pdf
Spændingsvurdering 25V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.032" (0.80mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0
Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount, MLCC Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Soft Termination, High Temperature Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapacitans 10pF