0603Y1000331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y1000331MXT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0603Y1000331MXT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 100V X7R 0603
Dataark: 1.0603Y1000331MXT.pdf2.0603Y1000331MXT.pdf
  • Besked
Specifikationer for 0603Y1000331MXT
Varenummer 0603Y1000331MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 330PF 100V X7R 0603 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 760719 pcs Datablad 1.0603Y1000331MXT.pdf2.0603Y1000331MXT.pdf
Spændingsvurdering 100V Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) 0.032" (0.80mm) Temperaturkoefficient X7R (2R1)
Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner Soft Termination, High Temperature Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapacitans 330pF