0603Y2000100GAT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2000100GAT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0603Y2000100GAT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
Dataark: 0603Y2000100GAT.pdf
  • Besked
Specifikationer for 0603Y2000100GAT
Varenummer 0603Y2000100GAT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 210633 pcs Datablad 0603Y2000100GAT.pdf
Spændingsvurdering 200V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.032" (0.80mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0 (1B)
Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger AEC-Q200 Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner Soft Termination Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) kapacitans 10pF