0805J0500331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0500331MDR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0805J0500331MDR
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 50V X7R 0805
Dataark: 0805J0500331MDR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
24000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 0805J0500331MDR
Varenummer 0805J0500331MDR Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 330PF 50V X7R 0805 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 455873 pcs Datablad 0805J0500331MDR.pdf
Spændingsvurdering 50V Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) 0.051" (1.30mm) Temperaturkoefficient X7R
Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0805 (2012 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount, MLCC Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner High Temperature Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapacitans 330pF