0805Y0250100GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0250100GFR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0805Y0250100GFR
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0805
Dataark: 0805Y0250100GFR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
24000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 0805Y0250100GFR
Varenummer 0805Y0250100GFR Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0805 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 250405 pcs Datablad 0805Y0250100GFR.pdf
Spændingsvurdering 25V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.051" (1.30mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0
Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0805 (2012 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount, MLCC Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Soft Termination, High Temperature Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapacitans 10pF