0805Y0630331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0630331MXT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0805Y0630331MXT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 63V X7R 0805
Dataark: 1.0805Y0630331MXT.pdf2.0805Y0630331MXT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 0805Y0630331MXT
Varenummer 0805Y0630331MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 330PF 63V X7R 0805 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 580685 pcs Datablad 1.0805Y0630331MXT.pdf2.0805Y0630331MXT.pdf
Spændingsvurdering 63V Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) 0.051" (1.30mm) Temperaturkoefficient X7R (2R1)
Størrelse / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0805 (2012 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount, MLCC Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Soft Termination
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 330pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
kapacitans 330pF Applikationer Boardflex Sensitive