1111J1000100GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J1000100GQT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1111J1000100GQT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1111
Dataark: 1111J1000100GQT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1111J1000100GQT
Varenummer 1111J1000100GQT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1111 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 64019 pcs Datablad 1111J1000100GQT.pdf
Spændingsvurdering 100V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.070" (1.78mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0
Størrelse / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serie -
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1111 (2828 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount, MLCC Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner High Q, Low Loss Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) kapacitans 10pF
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1111D
1111D
producenter: Apex Tool Group
Beskrivelse: SCR EXTR 7/16 15/64
På lager: 18384 pcs
Hent:
RFQ
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: CONN RECEPT 26POS .050X.100 IDC
På lager: 22418 pcs
Hent: 111196-6.pdf
RFQ
Beskrivelse: CONN RECEPT 30POS .050X.100 IDC