1111Y2000100GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y2000100GQT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1111Y2000100GQT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1111
Dataark: 1111Y2000100GQT.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1111Y2000100GQT
Varenummer 1111Y2000100GQT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1111 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 51049 pcs Datablad 1111Y2000100GQT.pdf
Spændingsvurdering 200V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.070" (1.78mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0 (1B)
Størrelse / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1111 (2828 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner High Q, Low Loss, Soft Termination Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) kapacitans 10pF