1206J0250331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0250331MDR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1206J0250331MDR
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 25V X7R 1206
Dataark: 1206J0250331MDR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
20000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1206J0250331MDR
Varenummer 1206J0250331MDR Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 330PF 25V X7R 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 293901 pcs Datablad 1206J0250331MDR.pdf
Spændingsvurdering 25V Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) 0.063" (1.60mm) Temperaturkoefficient X7R
Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount, MLCC Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner High Temperature Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 330pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapacitans 330pF