1206Y1000331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1000331MXT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1206Y1000331MXT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 100V X7R 1206
Dataark: 1.1206Y1000331MXT.pdf2.1206Y1000331MXT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1206Y1000331MXT
Varenummer 1206Y1000331MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 330PF 100V X7R 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 499257 pcs Datablad 1.1206Y1000331MXT.pdf2.1206Y1000331MXT.pdf
Spændingsvurdering 100V Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) 0.063" (1.60mm) Temperaturkoefficient X7R (2R1)
Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner Soft Termination Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitans 330pF