1206Y1K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K00331MXT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1206Y1K00331MXT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 1KV X7R 1206
Dataark: 1.1206Y1K00331MXT.pdf2.1206Y1K00331MXT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1206Y1K00331MXT
Varenummer 1206Y1K00331MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 330PF 1KV X7R 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 462438 pcs Datablad 1.1206Y1K00331MXT.pdf2.1206Y1K00331MXT.pdf
Spændingsvurdering 1000V (1kV) Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) 0.063" (1.60mm) Temperaturkoefficient X7R (2R1)
Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount, MLCC Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Soft Termination Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 330pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitans 330pF