1206Y5000100GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y5000100GFR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1206Y5000100GFR
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1206
Dataark: 1206Y5000100GFR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
20000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1206Y5000100GFR
Varenummer 1206Y5000100GFR Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1206 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 183496 pcs Datablad 1206Y5000100GFR.pdf
Spændingsvurdering 500V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.063" (1.60mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0
Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner Soft Termination, High Temperature Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapacitans 10pF