1210Y1000100GAT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1000100GAT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210Y1000100GAT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1210
Dataark: 1210Y1000100GAT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210Y1000100GAT
Varenummer 1210Y1000100GAT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1210 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 64280 pcs Datablad 1210Y1000100GAT.pdf
Spændingsvurdering 100V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.079" (2.00mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0 (1B)
Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger AEC-Q200 Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner Soft Termination Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) kapacitans 10pF