1210Y6300331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y6300331MXT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210Y6300331MXT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 630V X7R 1210
Dataark: 1.1210Y6300331MXT.pdf2.1210Y6300331MXT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210Y6300331MXT
Varenummer 1210Y6300331MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 330PF 630V X7R 1210 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 301806 pcs Datablad 1.1210Y6300331MXT.pdf2.1210Y6300331MXT.pdf
Spændingsvurdering 630V Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) 0.079" (2.00mm) Temperaturkoefficient X7R (2R1)
Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount, MLCC Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Soft Termination Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 330pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapacitans 330pF