1808J0250331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J0250331MXT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1808J0250331MXT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 25V X7R 1808
Dataark: 1.1808J0250331MXT.pdf2.1808J0250331MXT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1808J0250331MXT
Varenummer 1808J0250331MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 330PF 25V X7R 1808 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 296870 pcs Datablad 1.1808J0250331MXT.pdf2.1808J0250331MXT.pdf
Spændingsvurdering 25V Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) 0.079" (2.00mm) Temperaturkoefficient X7R (2R1)
Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1808 (4520 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner - Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 330pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitans 330pF