1808J0500331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J0500331MDR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1808J0500331MDR
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 50V X7R 1808
Dataark: 1808J0500331MDR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
12000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1808J0500331MDR
Varenummer 1808J0500331MDR Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 330PF 50V X7R 1808 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 171368 pcs Datablad 1808J0500331MDR.pdf
Spændingsvurdering 50V Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) 0.079" (2.00mm) Temperaturkoefficient X7R
Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1808 (4520 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner High Temperature Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapacitans 330pF