1808J5000100GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J5000100GFT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1808J5000100GFT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1808
Dataark: 1808J5000100GFT.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1808J5000100GFT
Varenummer 1808J5000100GFT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1808 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 74895 pcs Datablad 1808J5000100GFT.pdf
Spændingsvurdering 500V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.079" (2.00mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0
Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie -
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1808 (4520 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner High Temperature Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapacitans 10pF