1808Y2K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y2K00331MXT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1808Y2K00331MXT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 2KV X7R 1808
Dataark: 1.1808Y2K00331MXT.pdf2.1808Y2K00331MXT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1808Y2K00331MXT
Varenummer 1808Y2K00331MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 330PF 2KV X7R 1808 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 207065 pcs Datablad 1.1808Y2K00331MXT.pdf2.1808Y2K00331MXT.pdf
Spændingsvurdering 2000V (2kV) Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) 0.079" (2.00mm) Temperaturkoefficient X7R (2R1)
Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1808 (4520 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner Soft Termination Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 330pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapacitans 330pF