1808YA250100GCRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250100GCRSP Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1808YA250100GCRSP
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808
Dataark: 1808YA250100GCRSP.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
12000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1808YA250100GCRSP
Varenummer 1808YA250100GCRSP Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 78662 pcs Datablad 1808YA250100GCRSP.pdf
Spændingsvurdering 250V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.079" (2.00mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0 (1B)
Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger X2 Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1808 (4520 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner Soft Termination, High Voltage Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapacitans 10pF
Applikationer Safety, Boardflex Sensitive
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1808YA250100GCRSPU
1808YA250100GCRSPU
producenter: Knowles Syfer
Beskrivelse: CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808