1812J0250100GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0250100GFR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812J0250100GFR
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1812
Dataark: 1812J0250100GFR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812J0250100GFR
Varenummer 1812J0250100GFR Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1812 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46577 pcs Datablad 1812J0250100GFR.pdf
Spændingsvurdering 25V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.098" (2.50mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0
Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie -
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount, MLCC Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner High Temperature Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) kapacitans 10pF