1812J1000100GAR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J1000100GAR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812J1000100GAR
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1812
Dataark: 1812J1000100GAR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812J1000100GAR
Varenummer 1812J1000100GAR Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1812 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44934 pcs Datablad 1812J1000100GAR.pdf
Spændingsvurdering 100V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.098" (2.50mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0 (1B)
Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie -
Vurderinger AEC-Q200 Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner - Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) kapacitans 10pF