1812Y1000100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1000100GCT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812Y1000100GCT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1812
Dataark: 1.1812Y1000100GCT.pdf2.1812Y1000100GCT.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1812Y1000100GCT
Varenummer 1812Y1000100GCT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1812 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 65169 pcs Datablad 1.1812Y1000100GCT.pdf2.1812Y1000100GCT.pdf
Spændingsvurdering 100V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.098" (2.50mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0
Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner Soft Termination Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) kapacitans 10pF