1812Y2K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2K00331MXT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812Y2K00331MXT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 2KV X7R 1812
Dataark: 1.1812Y2K00331MXT.pdf2.1812Y2K00331MXT.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1812Y2K00331MXT
Varenummer 1812Y2K00331MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 330PF 2KV X7R 1812 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 130270 pcs Datablad 1.1812Y2K00331MXT.pdf2.1812Y2K00331MXT.pdf
Spændingsvurdering 2000V (2kV) Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) 0.098" (2.50mm) Temperaturkoefficient X7R (2R1)
Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner Soft Termination Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 330pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) kapacitans 330pF