1825Y2000100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y2000100GCT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1825Y2000100GCT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1825
Dataark: 1.1825Y2000100GCT.pdf2.1825Y2000100GCT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1825Y2000100GCT
Varenummer 1825Y2000100GCT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1825 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17413 pcs Datablad 1.1825Y2000100GCT.pdf2.1825Y2000100GCT.pdf
Spændingsvurdering 200V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.098" (2.50mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0
Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1825 (4564 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount, MLCC Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Soft Termination Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) kapacitans 10pF