1825Y6300331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y6300331MXT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1825Y6300331MXT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 630V X7R 1825
Dataark: 1.1825Y6300331MXT.pdf2.1825Y6300331MXT.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1825Y6300331MXT
Varenummer 1825Y6300331MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 330PF 630V X7R 1825 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 63839 pcs Datablad 1.1825Y6300331MXT.pdf2.1825Y6300331MXT.pdf
Spændingsvurdering 630V Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) 0.098" (2.50mm) Temperaturkoefficient X7R (2R1)
Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 1825 (4564 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner Soft Termination Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 330pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) kapacitans 330pF