2211YA250100GCRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250100GCRSP Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2211YA250100GCRSP
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 2211
Dataark: 2211YA250100GCRSP.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
8000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2211YA250100GCRSP
Varenummer 2211YA250100GCRSP Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 2211 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44850 pcs Datablad 2211YA250100GCRSP.pdf
Spændingsvurdering 250V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.100" (2.54mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0 (1B)
Størrelse / Dimension 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger X1, Y2 Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2211 (5728 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount, MLCC Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Soft Termination, High Voltage Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) kapacitans 10pF