2220Y0100104FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0100104FCT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2220Y0100104FCT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 0.1UF 10V C0G/NP0 2220
Dataark: 1.2220Y0100104FCT.pdf2.2220Y0100104FCT.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2220Y0100104FCT
Varenummer 2220Y0100104FCT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 0.1UF 10V C0G/NP0 2220 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9035 pcs Datablad 1.2220Y0100104FCT.pdf2.2220Y0100104FCT.pdf
Spændingsvurdering 10V Tolerance ±1%
Tykkelse (Max) 0.165" (4.20mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0 (1B)
Størrelse / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2220 (5750 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount, MLCC Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) -
Funktioner Soft Termination Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 0.1µF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapacitans 0.1µF