2220Y1000100GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2220Y1000100GFR
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 2220
Dataark: 2220Y1000100GFR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2220Y1000100GFR
Varenummer 2220Y1000100GFR Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 2220 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17832 pcs Datablad 2220Y1000100GFR.pdf
Spændingsværdi - AC - Spændingsvurdering 100V
Tolerance 10pF Tykkelse (Max) C0G, NP0
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Lavfrekvens High Reliability, Boardflex Sensitive Vurderinger -
Polarisering 2220 (5750 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount, MLCC Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer 2220Y1000100GFR Lead Style 0.098" (2.50mm)
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature
Fejlrate - Udvidet beskrivelse 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±2% Beskrivelse CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 2220