2220Y1K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K00331MXT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2220Y1K00331MXT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 330PF 1KV X7R 2220
Dataark: 1.2220Y1K00331MXT.pdf2.2220Y1K00331MXT.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2220Y1K00331MXT
Varenummer 2220Y1K00331MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 330PF 1KV X7R 2220 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 73655 pcs Datablad 1.2220Y1K00331MXT.pdf2.2220Y1K00331MXT.pdf
Spændingsvurdering 1000V (1kV) Tolerance ±20%
Tykkelse (Max) 0.165" (4.20mm) Temperaturkoefficient X7R (2R1)
Størrelse / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2220 (5750 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner Soft Termination Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 330pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) kapacitans 330pF