2220Y2000100GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y2000100GFT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2220Y2000100GFT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 2220
Dataark: 2220Y2000100GFT.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2220Y2000100GFT
Varenummer 2220Y2000100GFT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 2220 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13262 pcs Datablad 2220Y2000100GFT.pdf
Spændingsvurdering 200V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.098" (2.50mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0
Størrelse / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2220 (5750 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner Soft Termination, High Temperature Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) kapacitans 10pF