2220Y5000100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y5000100GCT Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2220Y5000100GCT
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 2220
Dataark: 1.2220Y5000100GCT.pdf2.2220Y5000100GCT.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2220Y5000100GCT
Varenummer 2220Y5000100GCT Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 2220 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 29836 pcs Datablad 1.2220Y5000100GCT.pdf2.2220Y5000100GCT.pdf
Spændingsvurdering 500V Tolerance ±2%
Tykkelse (Max) 0.098" (2.50mm) Temperaturkoefficient C0G, NP0 (1B)
Størrelse / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie FlexiCap™
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2220 (5750 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Funktioner Soft Termination Fejlrate -
Detaljeret beskrivelse 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) kapacitans 10pF