SFABL5000331MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFABL5000331MC0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SFABL5000331MC0
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
Dataark: SFABL5000331MC0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for SFABL5000331MC0
Varenummer SFABL5000331MC0 Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8195 pcs Datablad SFABL5000331MC0.pdf
Spændingsvurdering 500V Tolerance ±20%
Trådstørrelse 6-32 Temperaturkoefficient C0G, NP0
Størrelse / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serie SFAB
Vurderinger - Pakke / tilfælde Axial, Bushing
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Indsætnings tab 16dB @ 100MHz Højde (Max) -
Detaljeret beskrivelse 330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC-modstand (DCR) (Max) -
Nuværende 10A kapacitans 330pF