SFBCP2000942ZX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBCP2000942ZX0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SFBCP2000942ZX0
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP FEEDTHRU 9400PF 200V AXIAL
Dataark: SFBCP2000942ZX0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for SFBCP2000942ZX0
Varenummer SFBCP2000942ZX0 Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP FEEDTHRU 9400PF 200V AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2919 pcs Datablad SFBCP2000942ZX0.pdf
Spændingsvurdering 200V Tolerance -20%, +80%
Trådstørrelse 8-32 Temperaturkoefficient X7R
Størrelse / Dimension 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Serie SFBC
Vurderinger - Pakke / tilfælde Axial, Bushing
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Indsætnings tab - Højde (Max) -
Detaljeret beskrivelse 9400pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC-modstand (DCR) (Max) -
Nuværende 10A kapacitans 9400pF