SFSTC5000331MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFSTC5000331MX0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SFSTC5000331MX0
Producent / Mærke: Knowles Syfer
Produkt beskrivelse CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
Dataark: SFSTC5000331MX0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for SFSTC5000331MX0
Varenummer SFSTC5000331MX0 Fabrikant Knowles Syfer
Beskrivelse CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6545 pcs Datablad SFSTC5000331MX0.pdf
Spændingsvurdering 500V Tolerance ±20%
Trådstørrelse - Temperaturkoefficient X7R
Størrelse / Dimension 0.157" Dia x 0.110" L (4.00mm x 2.80mm) Serie SFSTC
Vurderinger - Pakke / tilfælde Axial
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Indsætnings tab - Højde (Max) -
Detaljeret beskrivelse 330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial DC-modstand (DCR) (Max) -
Nuværende 10A kapacitans 330pF