CDZFHT2RA4.3B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZFHT2RA4.3B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDZFHT2RA4.3B
Producent / Mærke: LAPIS Semiconductor
Produkt beskrivelse ZENER DIODES (CORRESPONDS TO AEC
Dataark: 1.CDZFHT2RA4.3B.pdf2.CDZFHT2RA4.3B.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
8000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CDZFHT2RA4.3B
Varenummer CDZFHT2RA4.3B Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beskrivelse ZENER DIODES (CORRESPONDS TO AEC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1016471 pcs Datablad 1.CDZFHT2RA4.3B.pdf2.CDZFHT2RA4.3B.pdf
Spænding - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Tolerance ±3.02%
Leverandør Device Package VMN2 Serie Automotive, AEC-Q101
Strøm - Max 100mW Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde SOD-923 Andre navne CDZFHT2RA4.3BTR
Driftstemperatur 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedans (Max) (Zzt) 100 Ohms Detaljeret beskrivelse Zener Diode 4.3V 100mW ±3.02% Surface Mount VMN2
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 5µA @ 1V