MCR03EZPFX4530
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX4530 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MCR03EZPFX4530
Producent / Mærke: LAPIS Semiconductor
Produkt beskrivelse RES SMD 453 OHM 1% 1/10W 0603
Dataark: MCR03EZPFX4530.pdf
  • Besked
Specifikationer for MCR03EZPFX4530
Varenummer MCR03EZPFX4530 Fabrikant LAPIS Semiconductor
Beskrivelse RES SMD 453 OHM 1% 1/10W 0603 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3190 pcs Datablad MCR03EZPFX4530.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package 0603 Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie MCR Modstand 453 Ohms
Power (Watts) 0.1W, 1/10W Emballage Tape & Reel (TR)