CKB.M34.GLNA
LEMOLEMO
LEMO
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CKB.M34.GLNA
Producent / Mærke: LEMO
Produkt beskrivelse CONN RCPT FMALE 34POS GOLD SLDR
Dataark: CKB.M34.GLNA.pdf
  • Besked
Specifikationer for CKB.M34.GLNA
Varenummer CKB.M34.GLNA Fabrikant LEMO
Beskrivelse CONN RCPT FMALE 34POS GOLD SLDR Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7059 pcs Datablad CKB.M34.GLNA.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Solder
Afskærmning Unshielded Shell Størrelse, MIL -
Shell Størrelse - Indsæt M34 Shell Materiale Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 2P
Emballage Bulk Orientering B
Driftstemperatur -50°C ~ 150°C Antal positioner 34
Monteringstype Panel Mount, Through Hole Monteringsfunktion Front and Rear Side Nut
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Indsæt materiale Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Funktioner -
Fastgørelsestype Push-Pull, Detent Lock Detaljeret beskrivelse 34 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Nuværende vurdering 1.5A Kontaktmateriale -