SLS.M22.GLAA
LEMOLEMO
LEMO
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SLS.M22.GLAA
Producent / Mærke: LEMO
Produkt beskrivelse CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP
Dataark: SLS.M22.GLAA.pdf
  • Besked
Specifikationer for SLS.M22.GLAA
Varenummer SLS.M22.GLAA Fabrikant LEMO
Beskrivelse CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4998 pcs Datablad SLS.M22.GLAA.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Solder Cup
Afskærmning Unshielded Shell Størrelse, MIL -
Shell Størrelse - Indsæt M22 Shell Materiale Sulfone
Shell Finish - Serie SP
Emballage Bulk Orientering S
Driftstemperatur -50°C ~ 170°C Antal positioner 22
Monteringstype Panel Mount Monteringsfunktion Bulkhead - Rear Side Nut
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Indsæt materiale Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Funktioner -
Fastgørelsestype Push-Pull Detaljeret beskrivelse 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup
Nuværende vurdering 2A Kontaktmateriale -
Kontakt Afslut tykkelse - Parring - Kontakt Afslut - Parring Gold
Tilslutningstype Receptacle, Male Pins Farve Blue, Gray
Kabelåbning - Backshell Materiale, Plating -
Applikationer Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SLS-P830668
SLS-P830668
producenter: Peerless by Tymphany
Beskrivelse: SPEAKER 8OHM 70W TOP PORT 87.5DB
På lager: 1728 pcs
Hent: SLS-P830668.pdf
RFQ
SLS10EREUSON3XTMA1
SLS10EREUSON3XTMA1
producenter: Infineon Technologies
Beskrivelse: AUTHENTICATION
På lager: 189816 pcs
Hent:
RFQ
SLS120
SLS120
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: SWITCH SLIDE SPDT 500MA 125V
Hent: SLS120.pdf
Beskrivelse: SPEAKER 8OHM 90W TOP PORT 85.6DB
Hent: SLS-P830667.pdf
SLS1201
SLS1201
Hent: SLS1201.pdf
SLS-R
SLS-R
producenter: 3M
Beskrivelse: TAPE LABELING WHITE 1"X 2.5"