28B2000-3
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 28B2000-3
Producent / Mærke: Leader Tech Inc.
Produkt beskrivelse FERRITE 381OHM SOLID 25.40MM
Dataark: 28B2000-3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
20 pcs
  • Besked
Specifikationer for 28B2000-3
Varenummer 28B2000-3 Fabrikant Leader Tech Inc.
Beskrivelse FERRITE 381OHM SOLID 25.40MM Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 1647 pcs Datablad 28B2000-3.pdf
Type Round Serie -
Vurderinger - Ydermål 2.000" Dia (50.80mm)
Monteringstype Cable Tie Materiale 28
Længde 2.000" (50.80mm) Indvendig Dimension 1.000" Dia (25.40mm)
Impedans @ Frekvens 381 Ohm @ 100MHz Detaljeret beskrivelse Solid Cable Tie Ferrite Core 381 Ohm @ 100MHz ID 1.000" Dia (25.40mm) OD 2.000" Dia (50.80mm) Length 2.000" (50.80mm)