ET25B2000
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ET25B2000
Producent / Mærke: Leader Tech Inc.
Produkt beskrivelse FERRITE 890OHM HINGED 25.40MM
Dataark: ET25B2000.pdf
  • Besked
Specifikationer for ET25B2000
Varenummer ET25B2000 Fabrikant Leader Tech Inc.
Beskrivelse FERRITE 890OHM HINGED 25.40MM Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 2846 pcs Datablad ET25B2000.pdf
Type Round Serie -
Vurderinger - Ydermål 2.000" Dia (50.80mm)
Monteringstype Free Hanging Materiale 25
Længde 2.531" (64.30mm) Indvendig Dimension 1.000" Dia (25.40mm)
Impedans @ Frekvens 890 Ohm @ 700MHz Detaljeret beskrivelse Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 890 Ohm @ 700MHz ID 1.000" Dia (25.40mm) OD 2.000" Dia (50.80mm) Length 2.531" (64.30mm)